شرکت تولیدی توتیا تجارت که با نام حصیر جنوب نیز در بازار شناخته میشود ، تولید کننده انواع زیرانداز پلاستیکی با دستگاه های مدرن ژاپنی در ابعاد مختلف، رنگ ها و طرح های متنوع می باشد.هدف ما تولید محصول با کیفیت از مواد اولیه مرغوب و مطابق با سلیقه مشتریان می باشد در همین راستا تنوع طرح و رنگ محصولات حصیر جنوب به بیش از 30 مدل میرسد.

شرکت حصیر جنوب در نظر دارد به جهت گسترش بازار و جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان ، در داخل و خارج از کشور اقدام به پذیرش نمایندگی فروش کند. لذا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق این صفحه با ما در تماس باشید.

قبل از خرید هر محصولی ، ابتدا بایست با ویژگی ها و نقاط ضعف و قوت آن آشنا شد تا بهتر بتوان تصمیم گیری نمود. لذا بر آن شدیم تا برخی از ویژگی های حصیر پلاستیکی جنوب را برای شما بازگو کنیم تا بهتر بتوانید در خرید زیرانداز پلاستیکی مورد نظر خود تصمیم بگیرید. در زیر برخی از این ویژگی های را برایتان برشمرده ایم.

زیرانداز حصیری جنوب در برابر نور خورشید و یا نم و رطوبت دچار تغییر رنگ نمیشود همچنین بافت رنگارنگ آن ثابت و بدون رنگدهی می باشد و دارای تثبیت رنگ ، با دوام و و طول عمر بسیار بالا می باشد. بافت حصیری این محصول به طور محکم بر روی یکدیگر تنیده شده به طوریکه هنگام جابه جایی و یا شست و شو از یکدیگر جدا نمی شود و دوخت اطراف آن مانع از پارگی هنگام پهن کردن و جمع کردن زیر انداز می شود.

اطراف این زیرانداز پلاستیکی دارای دوخت برای جلوگیری از پاره شدن و یا دررفتن بافت آن می باشد و در کیسه های پلاستیکی استوانه ای شکل قرار گرفته که مانع تا شدن و خم شدن و یا شکستگی حصیر پلاستیکی میشود و حمل و نقل آن را ساده میکند.

زیرانداز حصیری جنوب از جنس پلاستیک مرغوب و دارای بافت حصیر شکل می باشد که درون یکدیگر قرار گرفته شده است و این بافت های پلاستیکی در رنگ ها و طرح های مختلف است که به راحتی هوا را ازخود عبور می دهد و رطوبت و آب را در خود نگه نمی دارد . جنس پلاستیکی این زیرانداز از پلاستیک نرم و قابل ارتجاع می باشد تا شما هنگام نشستن بر روی زیرانداز احساس سفتی و ناراحتی نکنید.

محصولات حصیری جنوب در سایزها و اندازه های گوناگون تولید و به فروش میرسد و مطابق با نیاز شما و تعداد افراد برای استفاده از زیر انداز ، در اندازه های مختلف عرضه می گردد .جنس حصیری این محصول بسیار عالی و قابل شست وشو می باشد و تمیزکردن آن راحت و بسیار آسان است.